Batohy

Popis kategorie
Batohy Husky rozdělujeme do několika základních skupin podle velikosti a způsobu použití:

První skupinu tvoří tzv. BATOHY EXPEDIČNÍ – jedná se o batohy, které pojmou velký objem nákladu (od 50 do 75 litrů) a jsou primárně určeny pro delší výpravy do přírody a do hor. Důraz u expedičních batohů Husky je kladen zejména na sofistikovaný zádový systém a duralové výztuže, jež zajišťují maximální komfort nošení bez ohledu na prostředí či povětrnostní podmínky.Součástí expedičních batohů bývají různé důmyslné úchyty (např. na lyže, cepín a další výbavu), samozřejmostí bývají nepromokavé zipy. Kvalitní materiály s vysokou odolností vůči otěru a vodě jsou v této kategorii samozřejmostí. Objem exepdičních batohů Husky lze rozšířit umístěním různých kapes na poutka a popruhy batohu. Expediční batohy mívají dvě oddělené komory ve vnitřním prostoru batohu. U batohů si lze spustit ukázkové prezentační video a prohlédnout si je z 360° pomocí 3D.

BATOHY ULTRALIGHT jsou nejnovější kolekcí batohů značky HUSKY, jež jsou z hlediska objemu průřezem několika kategorií, avšak hlavní charakteristikou je moderní konstrukce, odlehčené materiály a stejně tak důraz na design. Zádový systém batohů ULTRALIGHT, jež se vyrábějí v objemech od 30 do 60 litrů, je založen na anatomicky tvarovém posuvném panelu – EVA výlisku. Samozřejmostí této řady je série různých vychytávek, jako jsou úchyty na rozličné vybavení, kapsy či pláštěnky. Batohy ULTRALIGHT jsou ideálním společníkem na víkendové i delší výpravy do přírody a do hor.

TURISTICKÉ BATOHY : tvoří významnou skupinu batohů značky HUSKY a představují z hlediska užití nejuniverzálnější skupinu batohů. Využití turistických batohů do přírody může začínat na úrovni praktického pomocníka pro krátké procházky a může končit u funkce lyžařského batohu. Velký důraz u turistických batohů je kladen na kvalitní zádový systém, praktické dělení prostoru pomocí kapes, na různé úchyty a v neposlední řadě také na design, neboť mnoho turistických batohů nalézá své uplatnění i jako stylové batohy školní a městské. Trekové batohy jsou určené pro lehké nošení a velký prostor pro trekové vybavení.

CITY & SCHOOL je řada batohů, jak již název napovídá, určená pro praktické využití jako školní taška, batoh na notebook či jako pomocník při pohybu městskou džunglí. Z tohoto důvodu je důraz kladen – mimo kvalitní konstrukce – také na design batohu. Batohy z řady CITY SCHOOL and OFFICE (město, škola, kancelář) také mají množství kapes včetně nepostradatelné kapsy na hudební přehrávač a vývod na sluchátka, což ocení každý milovník hudby. Neopomíjíme ani bezpečností rozměr a proto jsou batohy této řady vybaveny reflexními prvky pro větší bezpečnost svého majitele. Školní batohy jsou vybavené kapsami na školní pomůcky, sešity či knihy. Batohy do města vynikají svým designem a pohodovým nošením.

Batohy CYKLO a IN-LINE jsou – jak napovídá samotný název řady – určeny pro cyklistiku a jízdu na in-line bruslích. Speciální zúžená konstrukce batohu, anatomicky tvarovaný a odvětraný zádový systém zaručí každému bikerovi ničím nerušený zážitek z jízdy na silnici či v terénu. Boční kapsy na láhve a vývod na vodní vak jsou zárukou dostatečného přísunu tekutin bez nutnosti zbytečných zastávek. Bezpečnost svého nositele podtrhují reflexní prvky těchto batohů.
Pro milovníky bruslení jsou tu praktické in-line batohy. Ty mají z čela propracované uchycení pro in-line brusle a zároveň dostatek vnitřního prostoru na boty atd. Samozřejmostí jsou boční kapsy na pití a drobnosti. U některých druhů batohů se dá systém uchycení bruslí schovat do spodu batohu a batoh lze bez problémů používat i jako batoh do města.

Nemusíte být workoholik ani počítačový fanatik, abyste potřebovali bezpečně a pohodlně přenášet svůj notebook. Batohy řady NOTEBOOK jsou takovým ideálním prostředkem. Každý batoh této řady je vybaven vnitřní uzavíratelnou kapsou na váš notebook, vnitřním organizérem a kapsou na přehrávač s vývodem pro sluchátka. Bezpečnostní rozměr naplňují decentní reflexní prvky.
Seřadit dle:  Novinky / Název / Cena / Dostupnost
Vašemu zadání neexistuje žádný produkt