Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Treking a další způsoby pochozí turistiky jsou krásná, svobodná a jednoduchá aktivita, která vytrénuje tělo a vyčistí mysl.
Lehký a prostorný stan pro tři osoby na cykloturistiku i kempování.
Cykloturistika, treking nebo pohodový kemping jsou aktivity, na které se model Beast z řady Extreme Lite skvěle hodí. Dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí je lehký a proto předurčený k delším toulkám přírodou. Beast bude svými rozměry pohodlně vyhovovat až třem osobám a představuje vysokou kvalitu za dobrou cenu.
Vlastnosti stanu Beast 3:
| Rozměry | (Š × D × V ) 190 × 300 × 130 cm |
|---|---|
| Rozměry | (sbalený stan) 45 x 15 cm |
| Hmotnost | min./celková 3,0 kg / 3,5 kg |
| Konstrukce | dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí |
| Vodní sloupec tropiko | 6000 mm H2O |
| Vodní sloupec podlážka | 10000 mm H2O |
| Nosné pruty | duralové tyče o ø 8,5 mm |
| Příslušenství | odkládací síťka na drobnosti na vnitřní steně ložnice, duralové odlehčené kolíky, opravárenský set, kompresní obal |
DRAAGSTOKKEN: Dural
Dural
Een materiaal dat omwille van zijn gunstige eigenschappen veel wordt gebruikt voor de externe tentconstructies, vooral bij expeditietenten waar elke gram telt. Dural is een legering van aluminium met andere elementen, waaraan het zijn lichte gewicht en vermogen om een relatief hoge belasting te weerstaan dankt.
BUITENTENT: 210T Ripstop Polyester, Polyurethaan (6000 mm H2O-coating)
210T Polyester Ripstop
Het is een zeer licht, scheurbestendig materiaal. De synthetische polyestervezels verhogen de bescherming van het product tegen barre weersomstandigheden, verbleken en veel nat worden, omdat ze heel snel drogen. Deze eigenschappen worden nog versterkt door de RIPSTOP-afwerking. Dankzij de technologie waarmee deze stoffen geweven zijn, wordt mechanische schade voorkomen, en als die zich toch voordoet, wordt de verdere spontane verspreiding ervan gestopt.
Polyurethaan (6000 mm H2O-coating)
Polyurethaan coating is een permanente impregnering die in verschillende lagen rechtstreeks op het materiaal wordt aangebracht. Deze speciale stofbehandeling voorkomt dat er water binnendringt. De coatingparameter bepaalt de hoogte van de waterkolom (uitgedrukt in mm H2O), met andere woorden het vermogen van het materiaal om de waterdruk te weerstaan.
GRONDZEIL: 190T Polyester, Polyurethaan (10000 mm H2O-coating)
190T polyester
Deze stof is uitzonderlijk sterk. Hij is stevig en flexibel en tegelijkertijd erg licht. Vooral voor tenten is deze combinatie van eigenschappen van onschatbare waarde.
Polyurethaan (10 000 mm H2O-coating)
Polyurethaan coating is een permanente impregnering die in verschillende lagen rechtstreeks op het materiaal wordt aangebracht. Deze speciale stofbehandeling voorkomt dat er water binnendringt. De coatingparameter bepaalt de hoogte van de waterkolom (uitgedrukt in mm H2O), met andere woorden het vermogen van het materiaal om de waterdruk te weerstaan.
BINNENTENT: Nylon 190T, klamboe van gaas
Nylon 190T
Zeer fijne, lichte en ademende synthetische stof die voldoende sterk en flexibel is. Daarom is het zeer goed bestand tegen scheuren en andere mechanische schade.
Klamboe
Het zachte, ademende en toch sterke materiaal van de klamboe zorgt ervoor dat de lucht in de tent beter kan circuleren. Dit zorgt voor een goede ventilatie.
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
31.03. - 19.04.
| Pondělí: | 09:00-12:30 a 13:00-17:30 |
| Úterý: | 09:00-12:30 a 13:00-17:30 |
| Středa: | 09:00-12:30 a 13:00-17:30 |
| Čtvrtek: | 09:00-12:30 a 13:00-17:30 |
| Pátek: | 09:00-12:30 a 13:00-17:30 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-20:00 |
| Úterý: | 09:00-20:00 |
| Středa: | 09:00-20:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-20:00 |
| Pátek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | 09:00-20:00 |
| Neděle a svátky: | 09:00-20:00 |
Otevírací doba prodejny:
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-19:00 |
| Neděle: | 09:00-19:00 |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
3.4.-6.4. - ZAVŘENO
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
| SO 6.12 | 9.00 - 14.00 |
| NE 7.12 | 10.00 - 14.00 |
| SO 13.12 | 9.00 - 15.00 |
| NE 14.12 | 10.00 - 15.00 |
| SO 20.12 | 9.00 - 16.00 |
| NE 21.12 | 10.00 - 16.00 |
| ST 24.12 | ZAVŘENO |
| ČT 25.12 | ZAVŘENO |
| PÁ 26.12 | ZAVŘENO |
| SO 27.12 | ZAVŘENO |
| ST 31.12 | ZAVŘENO |
| ČT 1.1 | ZAVŘENO |
HUSKY CZ, sro ze hebben uw toestemming nodig voor het gebruik van cookies om content en advertenties te personaliseren, functies voor sociale media aan te bieden en het verkeer te analyseren. Door op de knop "Ik ga akkoord" te klikken, gaat u akkoord met het opslaan van cookies in uw browser, waardoor u de mogelijkheden van de website optimaal kunt benutten. Details vindt u op de pagina "Informatie over cookies". Bekijk hoe Google persoonlijke gegevens verwerkt.
En binnen een paar seconden krijg je kortingen en andere geweldige voordelen