Kariéra | HUSKYCZ.CZ

KARIÉRA

Na centrálu v Praze hledáme kandidáta na pozici IT administrátor / IT nadšenec

Jste nadšenec do IT? Hledáte uplatnění v oboru nebo jste čerstvě po škole? Rád řešíte problémy a pomáháte ostatním? Pokud ano, neváhejte číst dále, třeba hledáme právě Vás jako novou posilu do našeho týmu!

Vaše náplň práce -

  • Samostatná podpora uživatelů, včetně instalace, nastavení a konfigurace zařízení
  • Správu serveru Windows
  • Správa emailových účtů a aplikací MS 365
  • Částečná administrace eshopového řešení a jeho rozvoj
  • Práce s Helios Orange (dbf program)
  • Znalost Windows PRO 10 a 11

Co požadujeme –

  • Chuť se učit a poznávat nové IT směry
  • Rozvíjet moderní trendy a být podporou uživatelům
  • Ochotu příležitostně cestovat na pobočky

Co nabízíme –

  • Prostředí české stabilní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Výborný kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Nákup produktů za zvýhodněné ceny

Kontakt: kariera@huskycz.cz

Do předmětu mailu uveďte prosím "IT centrála"

Do prodejny v Klatovech hledáme uchazeče na poloviční úvazek na pozici: PRODAVAČ/KA

  • motivační systém odměňování
  • možnost kariérního růstu
  • práci v perspektivní a dynamické společnosti
  • jistotu stabilního zaměstnání
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zaměstnanecké slevy

Osobnostní předpoklady–

  • proaktivní přístup k řešení problémů
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • týmovost, práce v kolektivu

  • SŠ / SOU
  • dobré komunikační schopnosti
  • ochotu spolupracovat
  • loajalitu - ctíme vzájemnou loajalitu

Kontakt: kariera@huskycz.cz

Do předmětu mailu uveďte prosím "Prodavač Klatovy"

BRIGÁDNÍK pro prodejny v Praze, Brně Liberci a Zlíně

Nabízíme:

  • fixní hodinová mzda

kontakt: kariera@huskycz.cz

Do předmětu mailu uveďte prosím  "Brigádník Praha" nebo "Brigádník Brno" nebo "Brigádník Liberec" nebo "Brigádník Zlín"

Na vašem soukromí nám záleží

máte
dotaz?
chat
CHCETE POMOCT S VÝBĚREM?
Ozveme se Vám v nejbližší možné době
v pracovní dny 9:00-17:00.
Ozveme se Vám v nejbližší možné době v pracovní dny 9:00-17:00.