tři úrovně osvětlení bílé: blízkost, pohyb a vzdálenost
červené osvětlení chrání noční vidění a zabraňuje členům skupiny v oslepování
jediné tlačítko pro rychlý a snadný výběr jasu nebo barvy světla
dodávána se 3 AAA bateriemi a je také kompatibilní s dobíjecí baterií CORE
fosforescenční reflektor je užitečný pro umístění lampy do temně
odnímatelná, omyvatelná čelenka
Čelovka TIKKA je jednoduchý a kompaktní a nabízí jas 300 lumenů a světelný paprsek pro přibližovací osvětlení a určitý pohyb. Je vhodný pro outdoorové aktivity, jako je kempování, turistika nebo cestování. Fosforescenční reflektor vám pomůže najít ho ve tmě a červené osvětlení zabraňuje členům skupiny se navzájem oslepovat. TIKKA je dodávána se 3 standardními bateriemi a díky designu HYBRID CONCEPT je také kompatibilní s dobíjecí baterií CORE. Montážní příslušenství umožňuje připojení lampy k jakémukoli druhu přilby nebo na kole.
| Hmotnost | 82 g |
|---|---|
| Baterie | 3x AAA / LR03 baterie (součástí balení) nebo CORE dobíjecí baterie |
| Kompatibilita s bateriemi | dobíjecí alkalické, lithiové nebo Ni-MH |
| Režimy svícení | 3 čiré, 2 červené |
| Certifikace | CE |
| Voděodolonost | : IPX4 Doba svícení: 120h |
| Dosvit | 65m |
| Světelný tok | 300lm |