| Náplň | kachní peří 750g, 90/10- 700cuin |
|---|
| Konstrukce | komorová |
|---|
| Vnitřní materiál | 20D 380T Nylon |
|---|
| Vnější materiál | 20D 380T Nylon |
|---|
| Příslušenství | kompresní obal, skladovací vak, poutka pro skladování, protiskluzové pásy |
|---|
| Hmotnost | 1460 g |
|---|
| Doporučená maximální výška osoby | 195 cm |
|---|
| Rozměr sbalený | 39 x 23 cm |
|---|
| Rozměr | 85 x 220 cm |
|---|
NÁPLŇ: Kachní peří 750 g - 90/10, 700 cuin
Kachní peří 750 g (prachové peří/ drobná pírka - 90/10, plnivost - 700 cuin)
Kachnípeří patří v současné době mezi vůbec nejkvalitnější přírodní vyplňovací materiály. Jeho silnou stránkou jsou nadstandartní tepelně izolační vlastnosti, velmi nízká hmotnost a dobrá stlačitelnost náplně, která zajišťuje malý objem. To vše při zachování dlouhé životnosti. Pro tyto své přednosti splňuje vysoké nároky, které jsou kladeny zejména na zimní expediční spací pytle.
U péřových spacích pytlů je smícháno prachové peří s drobnými pírky. Prachové peří plní funkci izolační a drobná pírka zaručují tzv. LOFT efekt neboli nadýchatelnost. V případě peří se uvádí ještě jednotka cuin, která určuje maximální schopnost peří vyplnit objem. Čím vyšší je tato hodnota, tím je plnivost lepší.
VNĚJŠÍ MATERIÁL: 20D 380T Nylon
Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý.
VNITŘNÍ MATERIÁL: 20D 380T Nylon
Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý a je také vhodný do nízkých teplot, neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.