Univerzální a prostorný stan pro čtyři osoby na delší kempování.
Stan Bizon 4 Classic z řady Outdoor Classic je prostorný přístřešek, vhodný na delší kempování či turistiku od jara až do podzimu. Disponuje dostatečně velkorysou a praktickou předsíňku ve které si uložíš vše, co máš s sebou a za nepříznivého počasí si v ní třeba i uvaříš. Dvouplášťový samonosný stan s vnitřní konstrukcí poskytne nocleh až pro čtyři osoby.
Vlastnosti stanu Bizon 4 Classic:
| Rozměry | (Š × D × V ) 260 × 420 × 145 cm |
|---|---|
| Rozměry | (sbalený stan) 50 × 20 cm |
| Hmotnost | min./celková 5,3 kg / 5,7 kg |
| Konstrukce | dvouplášťový samonosný stan s vnější konstrukcí |
| Vodní sloupec tropiko | 3000 mm H2O |
| Vodní sloupec podlážka | 100% nepromokavá |
| Nosné pruty | Laminátové tyče o ø 7,9 a 8,5 mm |
| Příslušenství | sada ocelových kolíků, opravárenský set, odkládací síťka na drobnosti |
BUITENTENT: 185T Polyester, Polyurethaan (3000 mm H2O-coating)
185T Polyester
Het is een zeer licht, scheurbestendig materiaal. De synthetische polyestervezels verhogen de bescherming van het product tegen barre weersomstandigheden, verbleken en veel nat worden, omdat ze heel snel drogen.
Polyurethaan (3000 mm H2O-coating)
Polyurethaan coating is een permanente impregnering die in verschillende lagen rechtstreeks op het materiaal wordt aangebracht. Deze speciale stofbehandeling voorkomt dat er water binnendringt. De coatingparameter bepaalt de hoogte van de waterkolom (uitgedrukt in mm H2O), met andere woorden het vermogen van het materiaal om de waterdruk te weerstaan.
DRAAGSTOKKEN: Laminaat
Laminaat
Draagstokken uitgerust met metalen buitenkoppelingen. Het is het klassieke en meest gebruikte materiaal voor de tentconstructie. Laminaatstokken zijn perfect geschikt en voldoende voor normaal gebruik bij niet-veeleisende activiteiten, zoals kamperen op een camping. Het onbetwistbare voordeel ten opzichte van overige materialen is de voordelige prijs.
GRONDZEIL: Gelaagd polyethyleen
Gelaagd polyethyleen
Het is een zeer sterk materiaal dat wordt gebruikt voor grondzeilen van grote tenten. Een grondzeil van dit materiaal is slijtvast en daarom erg populair voor familietenten. Waterdichtheid is hier uiteraard vanzelfsprekend.
BINNENTENT: Nylon 190T, klamboe van gaas
Nylon 190T
Zeer fijne, lichte en ademende synthetische stof die voldoende sterk en flexibel is. Daarom is het zeer goed bestand tegen scheuren en andere mechanische schade.
Klamboe
Het zachte, ademende en toch sterke materiaal van de klamboe zorgt ervoor dat de lucht in de tent beter kan circuleren. Dit zorgt voor een goede ventilatie.
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-20:00 |
| Úterý: | 09:00-20:00 |
| Středa: | 09:00-20:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-20:00 |
| Pátek: | 09:00-20:00 |
| Sobota: | 09:00-20:00 |
| Neděle a svátky: | 09:00-20:00 |
Otevírací doba prodejny:
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-19:00 |
| Neděle: | 09:00-19:00 |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-19:00 |
| Úterý: | 09:00-19:00 |
| Středa: | 09:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-19:00 |
| Pátek: | 09:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba:
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 10:00-19:00 |
| Úterý: | 10:00-19:00 |
| Středa: | 10:00-19:00 |
| Čtvrtek: | 10:00-19:00 |
| Pátek: | 10:00-19:00 |
| Sobota: | 09:00-13:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
Otevírací doba
| Pondělí: | 09:00-18:00 |
| Úterý: | 09:00-18:00 |
| Středa: | 09:00-18:00 |
| Čtvrtek: | 09:00-18:00 |
| Pátek: | 09:00-18:00 |
| Sobota: | 09:00-12:00 |
| Neděle a svátky: | Zavřeno |
ADVENTNÍ OTEVÍRACÍ DOBA
| SO 6.12 | 9.00 - 14.00 |
| NE 7.12 | 10.00 - 14.00 |
| SO 13.12 | 9.00 - 15.00 |
| NE 14.12 | 10.00 - 15.00 |
| SO 20.12 | 9.00 - 16.00 |
| NE 21.12 | 10.00 - 16.00 |
| ST 24.12 | ZAVŘENO |
| ČT 25.12 | ZAVŘENO |
| PÁ 26.12 | ZAVŘENO |
| SO 27.12 | ZAVŘENO |
| ST 31.12 | ZAVŘENO |
| ČT 1.1 | ZAVŘENO |